وب‌نورد؛ بازی با پرندگان خشمگین

وب‌نورد بخشی از برنامه کلیک است که از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش می‌شود و به معرفی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌پردازد.

آنلاین بخندیم
کلیکwww.tanziran.com

طنزهای این سایت بسیار متنوعند و البته از آنجایی که دوره دوره کامپیوتر است، طنز کامپیوتری هم در این میان پیدا می‌شود. اگر فکر می‌کنید نیاز به طنز دارید تا کمی خنده بر لبان خود و اطرافیانتان بیاورید، طنزایران می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما باشد.

پرسش و پاسخ

کلیکhttp://beaguide.about.com

مشکلات ریز و درشت و سوالات روزمره هیچوقت رهایمان نمی‌کنند. اما اینک ه چطور برایشان جواب پیدا کنیم، خودش یک سوال بزرگ است. خوشبختانه اینترنت همیشه یک راه حلی پیدا می‌کند. هر سؤال و مشکلی دارید با about.com در میان بگذارید. می‌توانید سوالتان را در موتور جست‌وجوی سایت بنویسید یا بین گروه‌ها و موضوع‌های متنوع بگردید. سایت موضوعات زیادی را پوشش می‌دهد و تقریباً برای هر سؤال یک راه حل، مطلب، یا ویدئو دارد. مسلماً اگر موضوع مهمی از قبیل سلامتی مطرح باشد، نمی‌توان فقط به این نوع از سایت‌ها بسنده کرد، ولی برای مسائل روزمره کمک خوبی به شمار می‌آید.

از روی موبایل چاپ کنید
کلیکwww.printeranywhere.com

فکر کنید وسط خیابان با موبایل در میل‌باکس خود به دنبال یک نشانی می‌گردید و همین که پیدایش کردید، شارژ باتری موبایل تمام می‌شود. پرینت شر، یک اپلیکیشن رایگان برای آیفون و اندروید است که با استفاده از آن می‌توانید از نزدیک‌ترین چاپگر فایلتان را چاپ کنید. البته دسکتاپ کلاینتش را قبلاً باید روی کامپیوترتان نصب کرده باشید و چاپگرتان هم باید با وای فای کار کند. راه‌اندازی آن چندان راحت اما نتیجه واقعاً کاربردی است. با نمونه رایگان می‌توانید تا بیست نسخه چاپ کنید.

پرندگان عصبانی
کلیکAngry birds

اگر دنبال چیزی هستید که هم سرتان را گرم کند و هم شما را حسابی به چالش بگیرد، بازی انگری بردز را پیشنهاد می‌دهیم. اپلیکیشن، هم برای آیفون و آیپد و هم تلفن‌های اندروید موجود است و در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین بازی‌هاست. مرحله‌های زیادی دارد که در آن پرندگان خشمگین با خوک‌های خونسرد می‌جنگند. تم بازی و گرافیک واقعاً جالب هستند. و البته بازی بسیار اعتیادآوری است. مراقب وقت خود باشید!

کودکانه
کلیکwww.koodakaneh.com

سایت کودکانه شامل بازی، شعر، معما و نگارخانه است و همه اینا در یک محیط قشنگ و رنگارنگ گردآوری شده‌اند. آموزش نقاشی، کاردستی و بادکنک‌سازی هم بخش‌های دیگر این سایت است. درضمن می‌توانید در فروشگاه سایت، نرم‌افزارهای مربوط به کودکان را هم خریداری کنید. در بخش والدین هم مقالات زیادی مربوط به بچه و بچه‌داری وجود دارد.