لیست برنامه های شبکه جدید فارسی زبان من و تو 1

هاتبرد Hotbird
فرکانس : 
۱۱۳۱۷
 
Frequency
 
عمودی 
سیمبل ریت: 27500آکادمی موسیقی گوگوشآکادمی موسیقی گوگوش یک سریال جدید تلویزیونی برای کشف استعدادهای تا به حال ناشناخته است که با کمک گوگوش و هدایت یاران متخصص و با تجربه او ،چهره های جدید ناشناخته موسیقی ایرانی‌ را به شهرتی فراگیر خواهد رساند.
ضبط این برنامه ها تابستان امسال شروع شده و از پاییز به بعد از طریق ماهواره در ایران ، اروپا و خاورمیانه پخش خواهند شد.

بفرمایید شام


«بفرمایید شام» یکی‌ از برنامه‌های تلویزیون « من و تو » می‌باشد. امتیاز این برنامه از تلویزیون «ITV GLOBAL» انگلستان خریداری شده که در نوع خود جالب می‌باشد. سری اول این برنامه از پاییز امسال شروع میشود. در این برنامه ۴تا آشپز آماتور به جون هم می‌‌افتندو شروع به رقابت میکنند. هرشب خونه یک نفر مهمونی هست و میزبان باید برای ۳نفر دیگه آشپزی کنه، در هرشب ۳نفر میهمان به میزبان به صورت کاملا مخفیانه امیتاز میدن تا اینکه شب آخر نفری که بییشترین امتیاز کسب کرده برنده ۱۰۰۰ پوند ناقابل می‌شه! پس منتظر این برنامه جالب باشید!


بلندیهای بادگیر


زمانیکه آقای ایرنشاو، هیت کلیف را به عنوان عضوی از خانواده اش قبول میکنه هیچ چیز در مورد گذشته مرموزش معلوم نیست. اما دختر آقای ایرانشاو، کتی احساس مشترکات روحی با این تازه وارد داره. برادر حسود کتی این دو را از زمان تولد از هم جدا کرد و هر کدام در طبقه متفاوتی بزرگ شدند. اما هیچ عاملی نتونست مانع شکست این پیوند بشه، حتی ازدواج کتی با ادگار لینتون که یک نجیب زاده پولداره. هنوز نیروهایی در طبیعت وجود دارند که قدرتمندتر هستند.

پشت صحنه

این کار یکی از هیجان انگیزترین و جذاب ترین شغل های دنیا به نظر می رسد- حرکت در جاده به همراه یکی از معروف ترین گروههای راک اند رول دنیا. ولی چنین نیست. حقیقت این است که این کار ماراتنی طاقت فرساست. یک روز کاری 18 ساعته روزی خوب محسوب می شود و روز بد در اصل شامل چندین روز است، 40 ساعت جابجایی تجهیزات، سوارکردن اسپیکرهای غول آسا، بلند کردن آنها به ارتفاع 100 فوت در هوا، تنظیم سازها طبق خواست نوازنده ها و جدایی از تمام عزیزان، دوستان و خویشاوندان. در این مجموعه نظاره گر نمایشی خواهید بود که وقتی روی صندلیهای کنسرت راش افسانه ای می نشینید هرگز شاهدش نخواهید بود. رازهای پشت صحنه آشکار می شود.
__________________


در برنامه "جواب" هدف ما پاسخ گویی به عزیزان بیننده هست که سوالات خودشون رو به ما به صورت ایمیل، فکس، و یا از طریق وبسیت و یا صفحه فیس‌بوک شبکه من و تو ۱ به ما میفرستند. در هر برنامه دوربین ما به سراغ تهیه کننده‌های مختلف شبکه "من و تو۱" میره و سولات دریافتی رو با اونها مطرح میکنه تا به این سوالات مستقیما پاسخ بدهند.


چرا که نه؟


در برنامهٔ "چرا که نه!" ندا به دنبال کسب تجربه هاییست که تا به حال نداشته، از ورزشهای رزمی گرفته تا مشاغل مختلفی‌ چون تعلیم رانندگی‌ و رستوران داری، ولی‌ به این سادگیها هم که فکر می‌کنه نیست... اما ندا خسته نمی‌شه و کسی‌ هم نمیدونه که در آینده چه کارهای دیگری قراره انجام بده.
حالا باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی‌ قراره بیفته.


رازهای عروسی‌

برنامه رازهای عروسی‌ راجع به مشکلات و مسائلی‌ هست که آدم‌ها پیش از مراسم عروسی‌ با اونها مواجه میشند به همین ترتیب در هر قسمت این برنامه اتفاق‌های جدیدی برای زوج‌های در شرف ازدواج می‌‌افته که فکر می‌‌کنیم براتون جالب باشه !

رویدادهای تجربی

اکسپریمنتال در جستجوی عجیب ترین آزمایشاتی که تا به حال در جهان انجام شده سفر کرده و دانشمندان مسئول آنها را به تکرار این آزمایشات عجیب و غریب در مقابل دوربین ها دعوت می کند.
ما در هر قسمت، این آزمایشات عجیب و غریب را بازسازی می کنیم. شاید آنها احمقانه باشند، ولی چه باور کنید و چه نکنید، بسیاری از آنها نقش مهمی را در تحقیقات واقعی علمی بازی
کرده اند و بعضی از آنها نیز در نهایت منجر به کشفیات علمی حیرت آور و یا کاربردهای واقعی شده اند. ولی تنها علم روز نخواهد بود که با چشمان براق خود آنرا دنبال خواهیم کرد - بلکه آزمایشگاه خود را به راه خواهیم انداخت و به سوال های مهمی مانند "چرا آن طرف نان تست که روی آن کره مالیده شده، همیشه هنگام زمین افتادن بالا قرار می گیرد؟" و یا "آیا می توان بگ پایپ را به جای هوا، با هلیوم نواخت؟" پاسخ می دهیم.
برنامه جالب، گستاخ و همیشه سرگرم کننده اکسپریمنتال به طرزی مناسب عموم، به سراغ همه شاخه های علمی که بتوان تصور کرد می رود. در این برنامه با آزمایشات عجیب و غریب، به شوخی با علوم جدی می پردازیم..
__________________

زرشک

تا به حال شده آشپزی رو همراه با شوخی‌ و خنده انجام بدین؟ اگر نه، پس حتما برنامه "زرشک" رو نگاه کنید. در این برنامه سالومه سعی‌ میکنه از تجربه خودش در تهیه و پیدا کردن غذاهای کشور‌های مختلف استفاده کنه. البته سالومه در این مسیر تنها نیست، بلکه امیرعلی هم به کمکش میشتابه و تجربه چندین ساله خودش رو در مورد هر آنچه که به خورد و خوراک مربوط میشه در اختیارش قرار میده.
برنامه "زرشک" پیش از اونکه یه برنامه آشپزی باشه، برای این طرح شده که شما رو بخندونه و این زمستون خونه‌های شما رو برای لحظاتی چند گرم کنه.


زندانی

مایکل از اهالی نیویورک از خواب بلند می‌شود و خود را در کوهستانی واقع در صحرا می‌بیند. پیرمردی (93) را می‌بیند که ظاهراً توسط سربازان هدف گلوله قرار گرفته است. مایکل سعی دارد پیرمرد را نجات دهد ولی اندکی پس از بردن وی به محلی امن، پیرمرد می‌میرد. پیرمرد به او می‌گوید 554 را پیدا کرده و بگوید که او موفق به فرار شده است. مایکل کیلومترها راه را طی می‌کند، تا به روستای عجیبی در دل صحرا (بیابان) می‌رسد. با صدا کردن تاکسی از راننده (147) می‌خواهد کمک کرده تا او را به ایستگاه راه‌آهن برساند ولی راننده با تعجب به او می‌نگرد. اهالی روستا همگی از وجود جای دیگری به غیر از روستا اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند و هیچ راضی به ترک آنجا نمی‌باشند.

سیرک دو سولی

"سیرک دو سولی" جوایز متعددی را برای نمایشهای جذابش دریافت کرده است و با ارائه‎ی تعریفی جدید از سیرک و ارتقای مفهوم سرگرمی به سطوح بالاتری از خلاقیت و کیفیت موفق شده است دوستداران پر و پا قرص فراوانی در سراسر دنیا برای خود، کسب کند.
میلیونها بیننده‎ی تلویزیونی می‎توانند به کمک برنامه‎های جذاب و باکیفیت تلویزیونی "سیرک دو سولی"، همان هیجانی را که حاضران در سالن حس می‎کنند، تجربه کنند.
از آنجا که برنامه‎های سیرک به کمک چندین دوربین و با نورپردازی عالی ضبط میشوند، بینندگان می‎توانند هیجان موجود در سالن را دریافته و به قلب حوادث، سفر کنند.

شیمی

از مهد تمدن، هزاران سال است که زنان با پرداختن به رقص شکم زیبایی و نفسانیت خود را حفظ کردند.
این مجموعه که توسط استاد رقص و مربیان تناسب اندام طراحی شده است، اسراری از این رقص مرموز را برای زنان سراسر دنیا به ارمغان میاورد.
هر قسمت با حرکت گرم کننده آرامش بخش در محیطی‌ آرام و با شکوه آغاز میشود که انعطاف پذیری را افزایش میدهد و شما را برای حرکت شدید آماده می‌کند.
در بخش آموزش، هر قسمت شما را با ۵-۶ حرکت رقص شکم آشنا می‌سازد . تکرار این حرکت موجی و گرم تکمیل شده طوری طراحی شده که به شکل دهی‌ باسن ، ران، شکم، و پهلو های شما کمک می‌کند.
در بخش اجرا، رقصندگان در لباسهای بسیار زیبا خود حرکت را با کمی‌ از حرکت موزون هوازی ترکیب میکنند که برای سوزاندن کالری طراحی شده است و به کشف وجه نفسانی آنها هم کمک می‌کند.
هنگامی این مجموعه به پایان می‌رسد که رقصندگان در یک نمایش آزاد و مسحور کننده رقص شکم ، از حرکت تدریس شده در کلّ سری انگیزه میگیرند


کریس انجلز

به عنوان یکی‌ از با نفوذترین اسامی امروز در شعبده بازی، استاد جادو، کریس آنجل سنت‌ها را میشکند و بسوی طرح تازه‌ای از راز و رمز مدرن میرود. کریس آنجل با نمایش اسرار جادو بر روی صحنه، در خیابان و در انظار عموم، مرز بین واقعیت و وهم را مخدوش [کم واضح تر] می‌کند

گشت ساحلی

در بهشت موج سواران کویینزلند، اوضاع خراب است. نجات غریقها تا الآن چندین نفر را نجات داده اند، اما ناگهان یک موج عظیم، ویرانی بیشتری به بار میاورد. در حالیکه نجات غریقها مشغول کمک به چندین نفر هستند، یک موج سوار جوان سعی دارد تا دو دختر را روی آب نگه دارد، اما یک موج عظیم، آنها را در برمی گیرد و یکی از دخترها ناپدید میشود.
در سیدنی، از گروه امداد هلیکوپتر نجات درخواست می شود تا به قایقی که در شرایط هوایی بد، موتورش خراب شده، کمک کند. رادیوی قایق خراب شده و تنها راه ارتباطی، موبایل است که آنهم دائم قطع می شود. علاوه بر آن، مه هم قابلیت دید را کم کرده، بنابراین افراد روی قایق نمی توانند تشخیص بدهند که کجا هستند.
برمیگردیم به بهشت موج سواران، یک پسر بچه گم شده. ساحل بسته شده تا نجات غریقها بتوانند داخل آب به دنبال او بگردند. مادربزرگ عصبانی و مادرِ گریان کودک هم شاهد عملیات جستجو هستند.
سه موج سوار مشتاق یونانی، به ساحل نارابین سیدنی آمده اند، تا بهترین فنون را از گروه نجات غریقی استرالیا بیاموزند. اما خیلی زود درمی یابند که به این آسانی ها هم نیست.
بسیاری از شناگران دچار گزیدگی شده اند، اما وضعیت یکی از آنها بطور اخص بد است. یک ستارۀ دریایی بلو باتل وارد دهان او شده است.
__________________

گمشده در دنیای جین آستن

یک زن قهرمان کاملا مدرن، یکی‌ از بزرگترین آثار ادبی‌ عشقی‌ جهان را، در یک بازسازی مبتکرانه کتاب غرور و تعصب جین آستین، به نابودی تهدید می‌کند.
هنرپیشه زن هالیوود، الکس کینگستون (ار؛کروپیر) در کنار بازیگران نامی‌ دیگر، که شامل ستارگانی چون هیو بنویل (ایریس در فیلم ناتینگ هیل)، لیندسی دانکن (رم) و بازیگر جدید جیمز باند، جما ارترتن (ذره‌های آرامش، سنت ترینین) میشود، قرار می‌گیرد.
آماندا پرایس (جمیما روپر - کوکب سیاه، اگر همانطور، هکس)، یک کارمند بانک است که حوصله ش از کارش سر رفته، او پس از کشف یک در عجیب در حمام خود، در کتاب مورد علاقه ش از آستین، به معنای کامل کلمه گم میشود، و جای خود را با قهرمانش در کتاب، الیزابت بنت عوض می‌کند. پس از اینکه وی با خانواده بنت آشنا میشود و به میستر دارسی معروف (الیوت کوان- قطب نمای طلایی‌) برخورد می‌کند، آماندا چگونه میتواند این داستان عشقی‌ مشهور را در مسیر خود نگاه دارد؟


معروفترین شهر‌های دنیا

گشت و گذار یک روز از عمر در شهر‌های نیویورک، لندن، پاریس، هنگ کنگ، سیدنی و رم.
گریف از هر کلان شهر یک نقاشی میکشه که آشکارا به آن شهر یک هویت کاملا تک بده. از سرو صبحانه در نیویورک تا شام دیروقت در پاریس و آبجو در لندن. گریف خودشو در زندگی‌ روزانه این شهرها درگیر می‌کنه. او با زباله جمع کن‌ها در نیویورک کار میکنه، موی سگ‌‌های پودل در پاریس رو کوتاه می‌کنه و سشوار میکشه و تلاش میکنه در لندن یک زنگ دستی‌ رو بگیره و...


من و تو+

من و تو + برنامه ای‌ که جذابترین چیزها رو از دور دنیا و به خصوص لندن پیدا می‌کنه و به وسیلهٔ شبکه من و تو ۱ به روی صفحهٔ تلویزیون شما میاره! چه اهل ورزش باشین، چه اهل هنر ، چه اهل مد یا چه اهل رسم و رسومات قدیمی‌ مطمئنا این برنامه ‌رو دوست خواهین داشت!
پس آماده باشین که ۴ روز هفته رو با سمیرا و مهمونای برنامش خوش بگذرونین!
منبع : وبسایت رسمی شبکه http://www.manototv.com