مایکروسافت بازی‌های ویژه "کنترل حرکتی" خود را معرفی کرد


 
پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۴۱


این بازی‌ها بیشتر در حوزه ورزش و تناسب اندام بود و حتی در بازی هری پاتر بازی‌کنندگان می‌توانند کنترل چوب جادویی هری پاتر را نیز در دستان خود بگیرند.

به گزارش شبکه ایران و به نقل از پایگاه اینترنتی "ام.سی.‌وی" شرکت مایکروسافت عناوین بازی‌های انحصاری کنترل حرکتی خود یعنی کینکت را معرفی کرد.
کنترل حرکتی کینکت دسته‌های بازی بی‌سیم جدید این شرکت است که قرار است در تاریخ 4 نوامبر عرضه شود و مایکروسافت نیز بازی‌های معرفی شده را بعد از این تاریخ و یا همزمان با آن عرضه خواهد کرد.
این بازی‌ها بیشتر در حوزه ورزش و تناسب اندام بود و حتی در بازی هری پاتر بازی‌کنندگان می‌توانند کنترل چوب جادویی هری پاتر را نیز در دستان خود بگیرند.
البته در این میان نباید از رقیب سرسخت شرکت مایکروسافت، سونی و کنترل حرکتی‌اش یعنی Move  غافل ماند چرا که به نظر می‌رسد برنامه‌های فراوانی در سر داشته باشد.

مایکروسافت تعداد این بازی‌ها را 17 عنوان اعلام کرده و به نظر می‌رسد بر روی فروش بالای کینکت و بازی‌های آن حساب ویژه‌ای باز کرده باشد.
و اما بازی‌ها:


Kinect Adventures، Kinectimals، Game Party: In Motion، Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1 The Videogame، Your Shape: Fitness Evolved، Dance Central، The Biggest Loser Ultimate Workout، Dance Masters، EA SPORTS Active 2، Zumba Fitness، Kinect Sports، MotionSports، DECA SPORTS FREEDOM، Kinect Joy Ride، ADRENALIN MISFITS، Fighters Uncaged، SONIC FREE RIDERS

با عرضه دسته‌های بازی بی‌سیم موسوم به کنترل حرکتی از سوی شرکت‌های مطرح بازار بازی‌های ویدیوئی احتمالا شاهد استقبال خوبی خواهد بود.


منبع:ایتی سنتر http://www.itcenter.ir