وب‌نورد BBC PERSIAN CLICK؛

 جیره کتاب ماهانه

وب‌نورد بخشی از برنامه کلیک است که از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش می‌شود و به معرفی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌پردازد.

دریافت جیره ماهانه کتاب

کلیک www.jireyeketab.com

اگر از آن دسته افرادی هستید که چندان فرصت نمی‌کنند سری به یک کتابفروشی بزنند، شاید «جیره کتاب» بتواند مشکلتان را حل کند. عضویت در آن شبیه اشتراک یک مجله است. یعنی با پرداخت حق عضویت، به صورت ماهانه یک کتاب از طریق پست دریافت می‌کنید. این کتاب‌ها بر اساس موضوعات مورد علاقه شما برایتان انتخاب می‌شوند. به همین خاطر هنگام نام‌نویسی باید یک فرم ویژه را پر کنید تا سایت از سلیقه شما مطلع شود.

دریافت اخبار دلخواه به شکل مجله

کلیک www.feedly.com

کاربرانی که دوست دارند اخبار متنوع را از سایت‌های متعدد پیگیری کنند، این سایت باید به کارشان بیاید خبرمایه‌ها یا feed های مورد نظرتان را به صورت یک مجله در می‌آورد و هربار که لود شود، آخرین اخبار از تمام آن سایت‌ها را می‌بینید. حتی می‌توانید اخبار را بر اساس موضوع طبقه‌بندی کنید. این سایت را می‌شود به صورت افزونه به مرورگر فایرفاکسبه رایگان اضافه کرددر این صورت هم در وقت صرفه‌جویی کرده‌اید و هم به مجموعه سایت‌های مورد علاقه خود نظم داده‌اید.

پادکست گوش‌دهید و بسازید

کلیک www.talkshoe.com

در این سایت می‌توانید به پادکست گوش دهید و حتی یک برنامه زنده راه بیندازید و با مهمان‌های خود صحبت کنید. همه اینها را می‌توانید با نسخه رایگانش انجام دهید. مهمانان می‌توانند از راه چت با مجری ارتباط برقرار کنند. البته، برای صحبت کردن، یک شماره با کد کشور آمریکا هست که باید با آن تماس بگیرید، بنابراین از این نظر کمی باید خرج کنید. ولی در صورت استفاده از اسکایپ ارزان‌تر تمام می‌شود. در حال حاضر از کروم و سافاری پشتیبانی نمی‌کند.

کلیک www.blogtalkradio.com

یا می‌توانید بلاگ تاک رادیو را انتخاب کنید که شبیه به سات قبلی است. اینجا هم با نسخه رایگان می‌توانید یک شوی آنلاین درست کنید. با اینکه ظاهر این یکی زیباتر است، برخلاف سایت قبل نمی‌توانید قبل از ضبط صدا با مجری شو چت کنید.

هدف، لاغری

کلیک www.imoveyou.com

یک شبکه اجتماعی که با استفاده از آن می‌توانید هدفی برای خودتون تعیین و دوستان خود را هم در آن درگیر کنید. این هدف برای مثال می‌تواند لاغر شدن باشد! پس امتحان کنید.