کلیک فناوری -بی بی سی فارسی

وب‌نورد؛ از سایت‌ساز تا بازی فیفای آنلاین

وب‌نورد بخشی از برنامه کلیک است که از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش می‌شود و به معرفی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌پردازد.

صفحه شخصی خود را بسازید

کلیک www.moonfruit.com

اگر در این سایت نام‌نویسی کنید، می‌توانید فقط با چند کلیک، یک صفحه شخصی برای خود درست کرده و هر چیزی که دوست دارید را به آن اضافه کنید. سایت برای کسانی که هیچ تجربه‌ای در این زمینه ندارند مناسب است. اگر نمی‌خواهید سایتتان برای عموم قابل جست‌وجو و دیدن باشد، می‌توانید به دلخواه خود محدودش کنید. در ضمن برای محتوای سایت 20 مگابایت فضای مجانی می‌گیرید.

همکاری با دانشمندان

کلیک www.moonzoo.org

این پروژه علمی، از مردم می‌خواهد تا در عکس‌هایی که ماهواره ناسا از ماه تهیه کرده مشخصه‌های ویژه‌ای از قبیل نشانه‌های حاصل از گدازه‌های آتشفشانی و ستاره‌های دنباله‌دار را پیدا و دسته‌بندی کنند. حاصل کار به دانشمندها در بررسی تاریخچه ماه کمک می‌کند.

کلیک www.zooniverse.org

اگر سایت قبلی نظرتان را جلب کرده به این سایت هم سر بزنید که کارکردی مشابه دارد.

فیفا بازی کنید

کلیک http://fifa-online.easports.com

احتمالاً فوتبال‌دوستان دوست داشته باشن که فیفا آنلاین را به طور رایگان دانلود و بازی کنند. این بازی را هم می‌توانید به صورت پلاگین در مرورگرتان بازی کنید و هم امکان دانلود و اجرا به طور مستقل در کامپیوتر را دارد. در ضمن اگر خواستید می‌توانید رقیبان آنلاین خود را به چالش بگیرید.

ویرایشگر عکس

کلیک www.photo505.com

کار با این سایت ویرایش عکس بسیار ساده و سرگرم‌کننده است. فقط باید یکی از جلوه‌های دلخواهتان را انتخاب و یک عکس را از کامپیوتر خود بارگذاری کنید. جلوه‌ها یا افکت‌های این سایت متنوع و خاص هستند.